تایپ و ویرایش

چرا چاپ کتاب انجام می دهیم؟

معمولاً هر نویسنده ای با اهداف مشخصی برای خود نسبت به چاپ کتاب اقدام می کند ، دلایلی که ممکن است هر فرد به دنبال چاپ کتاب باشد عباتند از:

  • ارتقاء علمی و رتبه علمی خود برای دریافت ترفیع سازمانی
  • جهت شرکت در مصاحبه دکتری
  • شغلش چاپ کتاب است.

آیا کتاب ترجمه شده نیز امکان چاپ دارد؟

بله ، بسیاری از داوطلبان کنکور دکتری جهت تقویت رزومه دکتری خود کتابچه هایی به زبان انگلیسی را تهیه و بعد از ترجمه آن ها نسبت به چاپ اقدام می نمایند ، ما نیز اینکار را برای شما انجام می دهیم.

 

آیا کتاب با کتابچه های انگلیسی را شما ترجمه هم می کنید؟

بله ما کار ترجمه کتابچه ها را نیز انجام می دهیم و بعد از تایپ و ویراستاری آن برای چاپ اقدام می کنیم .

برای چاپ کتاب چه کارهایی را برای ما انجام می دهید؟

اخذ مجوز های وزارت ارشاد، شابک و فیپا و کتابخانه ملی و …. و همچنین چاپ کتاب با تیراژ مورد نظر شما و تحویل و ارائه نسخ مربوطه و تحویل به بایگانی کتابخانه ملی

بسته اقتصادی برای چاپ کتاب پیشنهاد می دهید ؟

بله ، ما برای  شما کلیه مجوز ها را دریافت می کنیم و ۱۵ جلد از کتابتان را چاپ کرده و تحویلتان می دهیم ، این بسته اقتصادی بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۸۰۰ هزار تومان هزینه بر می دارد ، هزینه آن بستگی به تعداد صفحات دارد .

شما گفته اید در بسته اقتصادی ۱۵ جلد چاپ می کنید! مگر می شود؟

بله ما مجوز ۵۰۰ نسخه را برایتان دریافت می کنیم ولی ۱۵ جلد آن را چاپ می کنیم و مابقی را هر وقت نیاز داشتید چاپ می کنید و تا ۵۰۰ جلد دیگر نیاز به مجوز ندارد، بعد از آن باید مجدد مجوز چاپ دریافت کنید که اینکار را برایتان انجام می دهیم .

چگونه برای چاپ کتاب با شما در ارتباط باشم؟

از طریق شماره تماس های ۰۹۳۷۴۶۷۱۷۵۷ و ۰۲۱۶۶۵۶۸۳۷۷ و ۰۲۱۶۶۵۸۳۱۳۸ با ما در ارتباط باشد و یا فرم سفارش را در همین صفحه سمت چپ تکمیل نمائید .

طراحی سایت:سورنا