ترجمه

ترجمه متون از فارسی به انگلیسی (ویژه مقالات آماده پذیرش)

 

تیم تخصصی ویرایشگران در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه مشاوره پروژه های دانشجویی آغاز کرد. هدف ما در راستای خدمات رسانی بهتر به دانشجویان می باشد. کمک در انتشار مقاله در ژورنال های معتبر به عنوان جزء اجتناب ناپذیر پروسه تحصیل در مقاطع دانشگاهی به شمار می آید. چاپ مقالات علمی نشان‌ دهنده‌ی علاقه‌ی دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می‌باشد. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتور های تعیین کننده در ارزیابی فعالیت های تحقیقاتی و طرح های پژوهشی محسوب می گردد.

خدمات ترجمه مربوط به تیم تخصصی ما :

آنچه که مشخص است اینکه به یکی از دلایل زیر هر فرد فعال در زمینه های پژوهشی نیاز به ترجمه کتاب دارد: ۱- تقویت رزومه کاری و سازمانی ( مانند ارتقاء هیات علمی و ...) ۲- شرکت در مصاحبه دکتری ۳- غیره ... ما برای شما کتاب هایی با حجم کم ( مثلا تا ۵۰ صفحه ) را برای شما مشخص می کنیم و ترجمه کار شما انجام می شود .و پس از آن کتاب ترجمه شده را با دریافت مجوز های لازم به نام شما چاپ می کنیم و معمولا هزینه چاپ یک کتاب ترجمه شده چیزی حدود ۷۰۰ هزار تومان خواهد بود .
این شیوه ترجمه برای دانشجویان مناسب می باشد ، ما به دو شکل این خدمات را ارائه می دهیم :

  1. دریافت و دانلود مقاله به روز و مناسب برای شما و پس از تائید شما یا استادتان ، ترجمه می شود.
  2. ترجمه مقاله ای که شما در اختیار دارید .

دانشجویانی که مقاله خود را به فارسی نگارش کرده اند و نیاز به ترجمه مقاله خود به انگلیسی جهت اخذ پذیرش و طی فرایند چاپ را دارند ، ما با کادر تخصصی خود و با تکیه بر تجربه چندین ساله در این زمینه مقاله شما را ترجمه می کنیم و احتمال پذیرش مقاله شما را افزایش می دهیم .
به منظور دریافت خدمات فرم زیر را تکمیل فرمائید،مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.

درخواست خدمات

طراحی سایت:سورنا